ElevatorAboutUs
با مدیریت مهندس هادی خانمحمدی

فروشگاه قطعات آسانسور هادی آنلاین

تیم فروش هادی آنلاین با مدیریتی قوی و با پشتوانه بیش از ۱۰ سال تجربه در فروش قطعات آسانسور در این صنعت ساختمان توانسته است جایگاه مناسبی در بین مشتریان و همکاران خود ایجاد کند. این تیم با هدف ایجاد رضایتمندی در بین مشتریان خود و تأمین تجهیزات مورد نیاز این صنعت با استفاده از محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه و در جهت تسهیل در ارائه خدمات مناسب به هم میهنان عزیز توانسته است قدمی بزرگ در این راستا بردارد. این گروه با عمل به شعار همیشگی خود که همانا ” رضایت مندی مشتریان و پشتیبانی قطعات” می باشد توانسته است خدمات خود را در سراسر کشور عزیزمان ایران به نحو احسن به دست مصرف کنندگان خود برساند.

سالهاست که با افتخار در عرصه خدمات فروش قطعات آسانسور با بهترین جنس های روز و با کیفیت ایران و دنیا در خدمت شما هموطنان عزیز هستیم.

…و هم اینک، این تیم با حمایت شما عزیزان و در جهت ارائه خدمات بهتر اقدام به راه اندازی سایت خود برای ارتباط هرچه بهتر و پشتیبانی مطلوب تر از محصولات خود کرده است، لذا از آن دسته از مشتریانی که برای برقراری ارتباط این بستر را مورد پسند می بینند خواهشمندیم که محصولات مورد نیاز خود را از طریق صفحه ثبت سفارش به تیم هادی آنلاین ارسال کنند تا در اولین فرصت اقدامات لازم نسبت به آنرا بعمل آوریم.
همچنین مشتریان عزیز می توانند برای ارتباط لحظه ای و آنلاین از طریق چت آنلاین سایت با ما ارتباط برقرار کرده و در جریان بروزترین قیمت های قطعات مهم مانند موتور، تابلو و سایر قطعات قرار بگیرند.
۲۴ساعته شبانه روز، همیشه و همه جا کنار شما خواهیم بود، هادی آنلاین.